Views Extender (3.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Views
jv: View

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Is less than
jv: Kurang sākā

en: Is less than or equal to
jv: Kurang sākā utāwā pada karo

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is greater than or equal to
jv: Luwih sākā utāwā padha karo

en: Is greater than
jv: Luwih sākā

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Default value
jv: Biji gawan

en: - Select -
jv: - Pilih -
