Views Extender (3.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Date format
ca: Format de la data

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is less than or equal to
ca: És menor o igual que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than or equal to
ca: És més gran o igual que

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
ca: Heu d'afegir alguns camps per a poder emprar aquest filtre.
