Views Extender (3.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Is less than
is: Er minna en

en: Is less than or equal to
is: Er minna en eða jafnt og

en: Is equal to
is: Er jafnt

en: Is greater than or equal to
is: Er stærra en eða jafnt og

en: Is greater than
is: Er stærra en

en: Is not equal to
is: Er ekki jafnt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: - Select -
is: - Velja -
