Views Extender (3.0.1-beta4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Date format
cs: Formát data

en: Field name
cs: Název pole

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Field %field set in %filter is not set in display %display.
cs: Pole %field nastavené v %filter není nastavené v zobrazení %display.
