Views Extender (3.0.1-beta4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Is less than
el: Είναι μικρότερο/η από

en: Is less than or equal to
el: Είναι μικρότερο/η ή ίσο/η με

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Is greater than or equal to
el: Είναι μεγαλύτερο/η ή ίσο/η με

en: Is greater than
el: Είναι μεγαλύτερο/η από

en: Is not equal to
el: Δεν είναι ίσο/η με

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
