Views Extender (3.0.1-beta4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Is less than
hi: से छोटा

en: Is less than or equal to
hi: से छोटा या समतुल्य

en: Is equal to
hi: बराबर

en: Is greater than or equal to
hi: बड़ा या बराबर

en: Is greater than
hi: से बड़ा

en: Is not equal to
hi: समतुल्य नहीं

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: - Select -
hi: - चुनें -
