Views Extender (3.0.1-beta4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
