Views Extender (3.0.1-beta4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Date format
sr: Формат датума

en: Field name
sr: Назив поља

en: Is less than
sr: Мање од

en: Is less than or equal to
sr: Мање или једнако

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
