Views Extender (3.0.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Is less than
ar: أصغر من

en: Is less than or equal to
ar: أقل من أو مساو

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Is greater than or equal to
ar: أكبر من أو يساوي

en: Is greater than
ar: أكبر من

en: Is not equal to
ar: غير مساو لـ

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: - Select -
ar: - اختر -
