Views Extender (3.0.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: - Select -
et: - Vali -

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
et: Selle filtri kasutamiseks tuleb sul lisada mõned väljad.
