Views Extender (3.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Is less than
gu: કરતાં ઓછી હોય

en: Is greater than
gu: કરતાં વધારે હોય

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
