Views Extender (3.0.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Field name
he: שם שדה

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: גדול או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: - Select -
he: - בחירה -
