Views Extender (3.0.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Is less than
ka: ნაკლებია ვიდრე

en: Is less than or equal to
ka: ნაკლებია ვიდრე ან უდრის

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is greater than or equal to
ka: მეტია ვიდრე ან უდრის

en: Is greater than
ka: მეტია ვიდრე

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
