Views Extender (3.0.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Field prefix
nl: Veld-voorvoegsel

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
nl: Voeg enkele velden toe om dit filter te kunnen gebruiken.

en: Field %field set in %filter is not set in display %display.
nl: Het veld %field ingesteld in %filter is niet ingesteld in weergave %display.

en: %display: %filter can only be used on displays that use fields. Set the style or row format for that display to one using fields to use the combine field filter.
nl: %display: %filter kan alleen gebruikt worden bij weergaven op basis van velden. Stel de stijl of het rijformaat voor de weergave in op velden om de filter 'velden combineren' te gebruiken.
