Views Extender (4.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Date format
be: Фармат даты

en: Field name
be: Назва поля

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is less than
be: меньш

en: Is less than or equal to
be: меньш альбо роўна

en: Is equal to
be: роўна

en: Is greater than or equal to
be: больш альбо роўна

en: Is greater than
be: больш

en: Is not equal to
be: няроўна

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: contains
be: утрымлiвае
