Views Extender (4.0.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Does not contain
bo: ཚུད་མེད་པ

en: Is less than
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ་ཡིན་པ

en: Is less than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ་དང་ཡང་ན་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is greater than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ་དང་ཡང་ན་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is greater than
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ་ཡིན་པ

en: Is not equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་མིན་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: contains
bo: ཚུད་པ
