Views Extender (4.0.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Does not contain
cy: Ddim yn cynnwys

en: Is less than
cy: Mae'n llai na

en: Is less than or equal to
cy: Yn llai nag neu yn hafal i

en: Is equal to
cy: Yn gyfartal i

en: Is greater than or equal to
cy: Mae'n fwy nag neu'n hafal i

en: Is greater than
cy: Mae'n fwy nag

en: Is not equal to
cy: Nid yw'n hafal i

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: contains
cy: yn cynnwys
