Views Extender (4.0.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Contains
fi: Sisältää

en: Does not contain
fi: Ei sisällä

en: Is less than
fi: On pienempi kuin

en: Is less than or equal to
fi: On pienempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Is greater than or equal to
fi: On suurempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is greater than
fi: On suurempi kuin

en: Is not equal to
fi: Ei ole yhtä kuin

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: contains
fi: sisältää

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
fi: Muunna URLien väliviivat välilyönneiksi termien nimien suodatinarvoissa.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
fi: Sinun on lisättävä kenttiä jotka kykenevät käyttämään tätä suodatinta.

en: Field %field set in %filter is not set in display %display.
fi: Suodatin %filter käyttää kenttää %field, jota ei ole lisätty näkymän näyttöön %display.
