Views Extender (4.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Date format
nn: Datoformat

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Contains
nn: Inneheld

en: Does not contain
nn: Ikkje inneheld

en: Is less than or equal to
nn: Er mindre enn eller lik

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is greater than or equal to
nn: Er større enn eller lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: contains
nn: inneheld
