Views Extender (4.0.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Date format
ro: Format dată

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Contains
ro: Conține

en: Does not contain
ro: Nu conține

en: Is less than
ro: Este mai mic decât

en: Is less than or equal to
ro: Este mai mic sau egal cu

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Is greater than or equal to
ro: Este mai mare sau egal ca

en: Is greater than
ro: Este mai mare decât

en: Is not equal to
ro: Nu este egal cu

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: contains
ro: conține

en: !has
ro: !are

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
ro: Transformă cratimele din URL în spații pentru valorile filtrului numelui de termen

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
ro: Trebuie să adăugați câteva câmpuri pentru a fi capabil să folosiți acest filtru.

en: Field %field set in %filter is not set in display %display.
ro: Câmpul %field setat în %filter nu este setat în afișajul %display.

en: %display: %filter can only be used on displays that use fields. Set the style or row format for that display to one using fields to use the combine field filter.
ro: %display: %filter poate fi folosit doar pe afișări care folosesc câmpuri. Pentru acest afișaj setați stilul sau formatul la unul care folosește câmpuri pentru a folosi filtrul de câmpuri combinate.
