Views Extender (4.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Views
th: ดู

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Does not contain
th: ไม่ประกอบด้วย

en: Is less than
th: น้อยกว่า

en: Is less than or equal to
th: น้อยกว่าหรือเท่ากับ

en: Is equal to
th: เท่ากับ

en: Is greater than or equal to
th: มากกว่าหรือเท่ากับ

en: Is greater than
th: มากกว่า

en: Is not equal to
th: ไม่เท่ากับ

en: contains
th: ประกอบด้วย
