Views Extender (4.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Field name
vi: Tên trường

en: Contains
vi: Chứa

en: Does not contain
vi: Không chứa

en: Is less than
vi: Nhỏ hơn

en: Is less than or equal to
vi: Nhỏ hơn hoặc bằng

en: Is equal to
vi: Bằng

en: Is greater than or equal to
vi: Lớn hơn hoặc bằng

en: Is greater than
vi: Lớn hơn

en: Is not equal to
vi: Khác

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: contains
vi: chứa
