Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Display
de: Anzeige

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
de: Sie können HTML-Code in diesem Feld verwenden. Die folgenden Token werden unterstützt:

en: Shows result summary, for example the items per page.
de: Zeigt die Ergebniszusammenfassung an, z. B. die Elemente pro Seite.

en: Displaying @start - @end of @total
de: @start - @end von @total wird angezeigt
