Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Views
it: Viste

en: Display
it: Visualizzazione

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
it: In questo campo si può utilizzare codice HTML. Sono disponibili i seguenti token:

en: Shows result summary, for example the items per page.
it: Mostra il riassunto del risultato, per esempio gli elementi per pagina.

en: Displaying @start - @end of @total
it: Visualizzazione elementi @start - @end su @total
