Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Display
ja: 表示

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
ja: このフィールド内で HTML コードを使用できます。以下のトークンを利用可能です:

en: Shows result summary, for example the items per page.
ja: ページのアイテム数といった、結果のサマリーを表示します。

en: Displaying @start - @end of @total
ja: @total 件中の @start 件目～ @end 件目を表示
