Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Display
ru: Отображение

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
ru: В этом поле вы можете использовать HTML. Поддерживаются следующие шаблоны подстановки:

en: Shows result summary, for example the items per page.
ru: Отображает сводку результатов. Например, все элементы страницы.

en: Displaying @start - @end of @total
ru: Отображается с @start по @end из @total
