Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (3.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Display
es: Presentación

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
es: Puede usar código HTML en este campo. Se admiten los siguientes tokens:

en: Shows result summary, for example the items per page.
es: Muestra el resumen de resultados, por ejemplo los items por página

en: Displaying @start - @end of @total
es: Mostrando @start - @end de @total
