Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (3.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Display
sv: Visa

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
sv: Du kan använda HTML-kod i detta fält. Följande ersättningstecken stöds:

en: Shows result summary, for example the items per page.
sv: Visar sammanfattning av resultat, till exempel artiklar per sida.

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total
