Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (3.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Views
uk: Види

en: Display
uk: Показ

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
uk: В цьому полі має бути код HTML. Підтримуються наступні замінники:

en: Shows result summary, for example the items per page.
uk: Показ зведення результатів, наприклад, кількість елементів на сторінку.

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total
