Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Display
hu: Megjelenítés

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
hu: Ebben a mezőben lehet HTML kódot használni. A következő vezérjelek támogatottak:

en: Shows result summary, for example the items per page.
hu: Megmutatja az eredmények összegzését, például az oldalankénti elemek számát.

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése
