Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
pl: W tym polu możesz używać kodu HTML. Dozwolone są następujące wzorce:

en: Shows result summary, for example the items per page.
pl: Wyświetla podsumowanie wyniku np. ilość elementów na stronę.

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total
