Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Display
ro: Afișaj

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
ro: Puteți utiliza cod HTML în acest câmp. Următoarele token-uri au suport:

en: Shows result summary, for example the items per page.
ro: Afișați rezumatul rezultatului, de exemplu, elementele pe pagină.

en: Displaying @start - @end of @total
ro: Afișare @start - @end din @total
