Views field compare (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Is less than
ar: أصغر من

en: Is less than or equal to
ar: أقل من أو مساو

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Is greater than or equal to
ar: أكبر من أو يساوي

en: Is greater than
ar: أكبر من

en: Is not equal to
ar: غير مساو لـ

en: in
ar: في
