Views field formatter (4.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Multiple
ro: Multiplă

en: View
ro: Afişează

en: Arguments
ro: Argumente

en: About
ro: Despre

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: View: @view
ro: Vizualizare: @view

en: Checked
ro: Bifat
