Views field formatter (4.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: View
uk: Перегляд

en: Delta
uk: Дельта

en: Field value
uk: Значення поля

en: Arguments
uk: Аргументи

en: About
uk: Про модуль

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: More Information
uk: Більше відомостей

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: View: @view
uk: Вид: @view

en: Checked
uk: Перевірено

en: Not configured yet.
uk: Ще не налаштовано

en: Display: @display
uk: Відображення: @display

en: Views field formatter
uk: Форматер поля виду

en: Multiple: @multiple
uk: Множення: @multiple

en: Implode with this character
uk: Об'єднати за допомогою цього символа

en: Implode character: @character
uk: Символ об'єднання: @character
