Views field formatter (4.1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Multiple
ar: متعدد

en: View
ar: عرض

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: About
ar: حول

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
