Views field formatter (4.1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: View
cs: Zobrazit

en: Field value
cs: Hodnota pole

en: Arguments
cs: Argumenty

en: About
cs: Popis

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Checked
cs: Zaškrtnuto
