Views field formatter (4.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Multiple
gu: અનેક

en: View
gu: જુઓ

en: About
gu: વિશે

en: Checked
gu: ચકાસાયેલ
