Views field formatter (4.1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Multiple
hi: विभिन्न

en: View
hi: देखें

en: About
hi: के बारे में

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन

en: Checked
hi: जाँचा
