Views field formatter (4.1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Multiple
is: Margir

en: View
is: Skoða

en: Field value
is: Gildi svæðis

en: Arguments
is: Rök

en: About
is: Um
