Views field formatter (4.1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Multiple
kn: ಅನೇಕ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Delta
kn: ಡೆಲ್ಟಾ

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
