Views field formatter (4.1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Arguments
lt: Argumentai

en: About
lt: Apie

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Checked
lt: Pasirinkta
