Views field formatter (4.1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: View
az: Görünüş

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: About
az: Haqqında
