Views field formatter (4.1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Multiple
it: Multipla

en: View
it: Visualizza

en: Field value
it: Valore del campo

en: Arguments
it: Parametri

en: About
it: Informazioni

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: View: @view
it: Vista: @view

en: Checked
it: Selezionato
