Views field formatter (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Multiple
ru: Множественная

en: View
ru: Просмотр

en: Delta
ru: Дельта

en: Field value
ru: Значение поля

en: About
ru: Информация

en: View Arguments
ru: Аргументы Представления

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: More Information
ru: Больше информации

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: View: @view
ru: Представление: @view

en: Not configured yet.
ru: Ещё не настроено

en: Display: @display
ru: Отображение: @display

en: Multiple: @multiple
ru: Множественное: @multiple

en: Argument(s): @arguments
ru: Аргумент(ы): @arguments

en: Hide empty views
ru: Скрывать пустое отображение

en: Empty views: @hide_empty empty views
ru: Пустое представление: @hide_empty пустое отображение
