Views field formatter (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Multiple
hu: Többszörös

en: View
hu: Megtekintés

en: Field value
hu: Mező érték

en: About
hu: Leírás

en: View Arguments
hu: Nézet argumentumok

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: More Information
hu: További tudnivalók

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: View: @view
hu: Nézet: @view

en: Display: @display
hu: Megjelenítés: @display

en: Multiple: @multiple
hu: Többszörös: @multiple

en: Implode with this character
hu: Összefűzés ezzel a karakterrel

en: Implode character: @character
hu: Összefűző karakter: @character

en: Argument(s): @arguments
hu: @arguments argumentumok
