Views field formatter (8.x-1.8) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Multiple
vi: Nhiều

en: View
vi: Xem

en: About
vi: Giới thiệu

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
