Views field formatter (8.x-1.9) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
