Views field formatter (8.x-1.9) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Multiple
es: Múltiple

en: View
es: Ver

en: About
es: Acerca de

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: View: @view
es: Vista: @view

en: Not configured yet.
es: Aún no se ha configurado.
