Views field formatter (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Multiple
oc: Multipla

en: View
oc: Veire

en: Delta
oc: Dèlta

en: About
oc: A prepaus

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: View: @view
oc: Vista : @view
